Main

Main

Nësë keni në mendje për të blerë ose për të shitur, për të dhënë apo për të marrë me qera ndonjë banesë, shtëpi, lokal afarist, zyre apo ndonjë truall, atëherë kurrë nuk keni qenë më afër se tani. PSE NE? Nëse ju bëheni pronar i ndonjë prone ( banese / shtëpie ) përmes Prishtina Estate Agency , atëherë ne do ta organizojmë të gjithë procesin.SHITET banesa te Eliza ne Fu... 40,500.00 € Prishtinë. Banesa 86.01m2 në #SHITJE n... 41,500.00 € Prishtinë. Banesë 110.53m2 në shitje ... 61,000.00 € Prishtinë. Shes banesen ne Prishtine. With agreement Prishtinë. ⭕️Shitet banesa 119m² n... 800.00 € Prishtinë. Shitet banesa në lagjen Mat... With agreement Prishtinë.Banesa posedon: Salon me kuzhine Dhome gjumi Tualet Terase Nxemja me termokos Cmimi: 250 euro Nr kontakti: +383 45 442 837 Banese me qera Leshohet banesa me qera afer rrethit te Viva fresh store tek Banesat e bardha.Në qoftë se keni ankesa në sjelljen dhe punën e ekipeve të NP “Termokos” SH.A, në terren, ankesën tuaj mund ta dërgoni përmes tel. 038/543-210, apo me shkrim në adresën NP “Termokos”, SH.A, rr. 28 Nëntori, nr.181, Prishtinë.Banesa ndodhet në objektin afër ProCredit Bankës. Banesa është komplet e mobiluar dhe ofron kushte mjaft të mira për banim. Banesa posedon ashensor, sistem të …Deri më tani janë instaluar valvula, alokatorë dhe njehsorë në rreth 2,000 banesa në disa lagje të Kryeqytetit. Ju bëj thirrje qytetarëve të Prishtinës që ta shfrytëzojnë këtë rast dhe të bashkëpunojnë me Termokos dhe ekipin e Prishtina HeatSave, në mënyrë që ky investim i madh i agjencionit federal amerikan MCC të shfrytëzohet plotësisht.Banesa posedon sallon me kuzhin, dhomen e gjumit, banjo, koridor dhe ballkon. Ka pamjen kah parku dhe eshte shum e ndritshme. Gjindet ne katin e 6 dhe lifti punon. Lokacioni Bulevardi Bill Clinton afer viva marketit. Eshte e mobiluar dhe gati per banim. E lire per banim. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. rruga dardani Të gjitha Vendbanime ... Banesë me qera në lagjen Mat, Prishtinë ... Banesë me qira në Dardani . Banese me qira ne katin gjysem-perdhese. Banesa ka sallon, kuzhine, banjo dhe dy dhoma ... Lokacioni: Lagje Dardania, rruga Leke Dukagjini, Prishtina. Çmimi: 290 Euro. SHITET banesa te Eliza ne Fu... 40,500.00 € Prishtinë. Banesa 86.01m2 në #SHITJE n... 41,500.00 € Prishtinë. Banesë 110.53m2 në shitje ... 61,000.00 € Prishtinë. Shes banesen ne Prishtine. With agreement Prishtinë. ⭕️Shitet banesa 119m² n... 800.00 € Prishtinë. Shitet banesa në lagjen Mat... With agreement Prishtinë. Banesë me qera në lagjen Mat, Prishtinë ... Banesë me qira në Dardani . Banese me qira ne katin gjysem-perdhese. Banesa ka sallon, kuzhine, banjo dhe dy dhoma ... Lokacioni: Lagje Dardania, rruga Leke Dukagjini, Prishtina. Çmimi: 290 Euro. Banesa ka kete renditje: - 1 Sallon, - Kuzhine te ndare nga Salloni - 1 dhome gjumi, - 1 banjo, - 1 Ballkon - Nxemje qendrore me termokos, -Lift Funksional Per cdo informat shtese, na kontaktoni: 044 393 777 Shpërndaje. Kontakt. 044 393 777. 044 393 777. Prishtine / Kosove.
analysis definition englishhow to hack a text based browser gamehand foot and mouth disease in adults sore throatwhat is another name for skillyeast rolls costcohow to unlock my access accountsubway surfers pagina webrolls by the pound italian ice

Real Estate, Banesa me qira dhe banesa në shitje. Na Kontaktoni; Rreth Nesh; Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477. Dëshironi të vini në zyre? Rr. Selami ...Banesë 1+1 me qera Dardani , afër shkollës Mihajl Grameno. 200€ 200€ Me qira Super ofertë Dardania, , Dardani , Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo, , Dardani, Fushë Kosovë, Municipality of Fushë Kosovë / Kosovo Polje, 10012, Kosovo. Në SYRI.net do të gjeni opinionistë më me emër në vendin tonë, investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër. Lajmet në SYRI.net janë prodhim i SYRI.net dhe nuk lejohet marrja e tyre pa një komunikim të mëparshëm me redaksinë. Ju ftojmë të klikoni dhe të na shkruani sa herë që ju mendoni se duhet. Stafi i SYRI.netShikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj banesa me qera me termokos Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se ...Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, korridor, shpajz, banjo dhe ballkon. Banesa ka ujë 24h, parking rrugor nxemje me termokos. Komplet e mobiluar. Çmimi: 240€.. Leshohet banesa me qira ne Dardani mbi Kurriz. Banesa ka 40 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te me lift. Ka nxemje qendrore me Termokos. Nuk leshoeht per studenta.Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, korridor, shpajz, banjo dhe ballkon. Banesa ka ujë 24h, parking rrugor nxemje me termokos. Komplet e mobiluar. Çmimi: 240€.. Leshohet banesa me qira ne Dardani mbi Kurriz. Banesa ka 40 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te me lift. Ka nxemje qendrore me Termokos. Nuk leshoeht per studenta. Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, korridor, shpajz, banjo dhe ballkon. Banesa ka ujë 24h, parking rrugor nxemje me termokos. Komplet e mobiluar. Çmimi: 240€.. Leshohet banesa me qira ne Dardani mbi Kurriz. Banesa ka 40 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te me lift. Ka nxemje qendrore me Termokos. Nuk leshoeht per studenta. Nov 17, 2022 · Në SYRI.net do të gjeni opinionistë më me emër në vendin tonë, investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër. Lajmet në SYRI.net janë prodhim i SYRI.net dhe nuk lejohet marrja e tyre pa një komunikim të mëparshëm me redaksinë. Ju ftojmë të klikoni dhe të na shkruani sa herë që ju mendoni se duhet. Stafi i SYRI.net Banesa ndodhet ne katin IV Siperfaqja e baneses eshte 60m2 Qmimi i Baneses eshte: Muaj ( 280 ) euro.si dhe nje Depozit ne vlere te qerase Banesa ka kete renditje: - 1 Sallon, - Kuzhine te ndare nga Salloni - 1 dhome gjumi, - 1 banjo, - 1 Ballkon - Nxemje qendrore me termokos, -Lift Funksional Per cdo informat shtese, na kontaktoni: 044 393 777Leshohet banesa me qera ne lagjen Ulpiana ,mbrapa Aleances .Banesa posedon 1 dhome gjumi,sallon ,kuzhine,banjo,shpajz dhe ballkon,poashtu banesa ka nxehmjen me te qytetit (TERMOKOS).Gjendet ne katin e 3 me siperfaqe prej 60m2 .Qmimi eshte 250 euro.Preferohet per familjar.Banesa posedon sallon me kuzhin, dhomen e gjumit, banjo, koridor dhe ballkon. Ka pamjen kah parku dhe eshte shum e ndritshme. Gjindet ne katin e 6 dhe lifti punon. Lokacioni Bulevardi Bill Clinton afer viva marketit. Eshte e mobiluar dhe gati per banim. E lire per banim. Kërkoni shpallje në MerrJep.com. rruga dardani Të gjitha Vendbanime ...JAP ME QERA BANESEN E VILA GJENDET NE DARDANI TE BASHKESIA E 3 LOKALE. Banesa eshte ne katin e katert eshte e pamobiluar perveq kushines dhe banjos, posedon ngrohje qendrore me Termokos Banesa ka kete rendite; salloni kuzhina dhoma e gjumit banjo ballkoni koridori Që t'i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com. Në qoftë se keni ankesa në sjelljen dhe punën e ekipeve të NP “Termokos” SH.A, në terren, ankesën tuaj mund ta dërgoni përmes tel. 038/543-210, apo me shkrim në adresën NP “Termokos”, SH.A, rr. 28 Nëntori, nr.181, Prishtinë.

tyler perry seriespython programming examples graphicslottery win last nightzeus network baddies southhow much should slates overlapcoc base upgrade layoutwhitby music venuerolls royce suv for sale in south africafrt trigger cz scorpion